Ana içeriğe atla

TET Proje Pazarı 12

Elektrik ve Elektronik İhracatçıları Birliği tarafından 11 yıldır soluksuz düzenlenen TET Proje Pazarı etkinliğinin on ikincisi bu yıl 12-13 Aralık 2023 tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecektir.

Elektrik, Elektronik ve Bilişim sektöründeki yenilikçi projeleriniz ile ücretsiz bir şekilde bireysel veya grup olarak www.tetprojepazari.org adresinden 6 Kasım 2023 23:59’a kadar başvuru yapabilirsiniz.

Tamamen online olarak gerçekleştirilecek etkinliğimizde alanında uzman jürilere ek olarak toplam fon büyüklüğü 20 milyar TL’yi aşan paydaş yatırım ağları ve kuluçka merkezleri de projeleri inceleyecektir.

Çevre ve Enerji Uygulamaları, Sağlık Uygulamaları ve Diğer Uygulamalar kategorilerinin yer aldığı yarışmada her kategoride en yüksek puanı alan projeye 100.000₺ ödül verilecektir. Yine her kategoride proje sahibi 30 yaşını aşmamış tohum aşamasındaki en yüksek puanı alan projelere de 20.000₺ mansiyon ödülü dağıtılacak olup toplam ödül 360.000₺’dir.

Detaylı bilgi ve duyurular için (www.tetprojepazari.org) web sitesini ve sosyal medya kanallarını (tetprojepazari kullanıcı adı) takip edebilirsiniz.

 

TET_2023